IMG_381596211244889IVA RADOŠ osvojila je brončano odličje na svojem prvom Svjetsko prvenstvu! U dvije godine ostvarila je niz odličnih rezultata: zlatna medalja na Europskom prvenstvu, srebrne medalje na Europskom prvenstvu u olimpijskim kategorijama i Europskom klupskom prvenstvu, medalje na nizu turnira G-1 i G-2 statusa… pri čemu je pobijedila niz vrhunskih svjetskih sportašica. To ju je svrstalo na drugo mjesto svjetske rang-liste kategorije -73 kg, te je u ždrijebu Svjetskog prvenstva imala status druge nositeljice. U prvom kolu je bila slobodna; u drugom kolu je pobijedila Australku Nicole Men (4:1). U trećem kolu  pobijedila je reprezentativku Azerbaijana Marinu Tedeevu zlatnim bodom (6:5). U borbi za medalju rezultatom 5:4 je slavila nad Poljakinjom Aleksandrom Krzemienieckom. U polufinalnoj borbi bolja od nje je bila Kineskinja Shuyin Zheng (1:8). BRAVO IVA !!