U pravoj sportskoj atmosferi održano je Prvenstvo Metalca u pet disciplina. Naši članovi iz dvorana Šestine, OŠ Ivana Cankara, OŠ Vjenceslava Novaka, OŠ Tituša Brezovačkog i ŠRC Šalata međusobno su se natjecali u borbama, formama, kicku, najvišem udarcu te u poligonu.
Čestitke ovim mladim sportašima na prikazanim vještinama, trudu i fair-play sudjelovanju.
Rezultati:

SPORTSKA BORBA
Zlatne medalje: Kira Jesensky (KID A -24kg), Karla Babić (KID A -26kg), Maro Sušnik (KID A -34kg), Marko Basač (KID B -20kg), Nicholas Heere (ML.K.-27kg), Korina Banovac (ML.K.-51kg), Marta Raguž (ML.K.-33kg), Ana Milić (ML.K.-36kg), Ema Delić (ML.K-27kg), Mihael Fritz (ML.K.-36kg), Marko Šalić (KAD.-45kg), Leo Kurtalj (KAD.-65kg)

Srebrne medalje: Dorotea Kožalski (KID A -24kg),Mia Delić (KID A -26kg), Igor Gagula (KID A -34kg), Noel Sapor (KID B -20kg), Borna Rakić (ML.K-27kg), Ema Crnjac (ML.K.-33kg), Iva Crnjac (ML.K.-36kg), Tonka Katavić (ML.K.-27kg), Rafael Fritz (ML.K.-36kg), Jakov Morović (KAD.-45kg), Roko Singer (KAD.-65kg)

Brončane medalje: Leona Dalić (KID A -24kg), Sara Rogin (KID A -26kg), Josipa Vugrinec (KID A -26kg), Ivan Ravnjak (KID A -34kg), Bruno Jurić Marjanović (KID A -34kg), Domagoj Pongrac (KID B -20kg), Franko Ćurković (ML.K. -27kg), Nika Crnjac (ML.K.-33kg), Lucija Rogin (ML.K. -33kg), Marta Lakić (ML.K.-36kg), Lucija Dubravčić (ML.K. -27kg), Tin Gregorić (ML.K.-36kg)

POOMSAE
Zlatne medalje: Mika Smrekar, Marcela Šipić, Dora Radek, Lara Krilić, Jakov Šalić

Srebrne medalje: Lucija Dubravčić, Marta Raguž, Karla Babić, Gabriela Šturlić, Vid Šalić

Brončane medalje: Antonio Kavran, Rafael Fritz, Mauro Kritovac, Lucija Ribić

KICK
Zlatne medalje: Ela Čelec, Kira Jesensky, Gabriela Šturlić, Mauro Kritovac, Mika Smrekar, Maro Sušnik, Marko Basač, Dorotea Kožalski

Srebrne medalje: Korina Oreški, Tonka Katavić, Marta Raguž, Roko Singer, Matija Jerončić, Mark Gabron, Marko Deduš, Dora Radek

Brončane medalje: Lucija Dubravčić, Mia Delić, Tara Bučar, Petar Sturz Vujadinović, Antonio Kavran, David Brstilo, Marcela Šipić

UDARAC U SKOKU
Zlatne medalje: Marta Raguž, Dorotea Kožalski, Toma Šarac, Petar Sturz Vujadinović, Mauro Kritovac, Ela Čelec, Mia Delić, Maro Sušnik, Dora Radek, Marcela Šipić, Marko Basač, Vid Šalić

Srebrne medalje: Ana Milić, Leona Dalić, Gabrijel Bošnjak, Mihael Fritz, Mika Smrekar, Tara Bučar, Lucija Dubravičić, Filip Resanović, Ema Delić, Ozana Radić, Noel Sapor, Marko Šalić

Brončane medalje: Nela Čubrić, Eva Jahić, Karla Babić, Kira Jesensky, Jan Pilat, Rafael Fritz, Marta Štefančić, Korina Oreški, Sara Rogin, Mark Gabron, Tonka Katavić, Lara Krilić, Nika Bolf, Jakov Šalić

POLIGON
Zlatne medalje: Maro Sušnik, Petar Sturz Vujadinović, Dora Radek

Srebrene medalje: Karla Babić, Gabriela Šturlić, Petra Berić

Brončane medalje: Leona Dalić, Roko Singer, Ela Čelec