facebook_681871176Ove srijede naše natjecatelje u dvorani na Šalati zamijenili su gosti iz Grčke, Španjolske, Italije, Poljske i Hrvatske. Riječ je o međunarodnoj razmjeni mladih koji su u sklopu projekta “U zdravom tijelu zdrav duh” posjetili naš klub. Organizator, udruga za mlade Agora, ističe kako je cilj ovog projekta promoviranje sporta i rekreacije, zdrave prehrane i općenito zdravog života mladih. Trening su vodili najuspješniji hrvatski borac FILIP GRGIĆ i naš odnedavno profesionani trener MARTIN ERDELJAC. Nakon uvodnog predavanja o razvoju taekwondoa u svijetu i pravilima sportske borbe uslijedio je praktični dio, upoznavanje sa osnovnim udarcima i kretanjem u borbi. Na kraju su sudionici odradili i svoje prve sparinge. Posjet našem klubu rezultirao je sa puno sretnih i zadovoljnih lica, stečenim novim znanjima i sklopljenim novim prijeteljstvima…

facebook_1257698327   facebook_-983748100