EST. 1973.

REZULTATI TK METALAC NA NAJVEĆIM NATJECANJIMA SVJETSKE TAEKWONDO FEDERACIJE

2008. Sandra Šarić, BRONCA

2018. Iva Radoš, BRONCA

2016. Iva Radoš, ZLATO

2014. Iva Radoš, ZLATO

2014. Marina Sumić, SREBRO

2012. Filip Grgić, SREBRO

2012. Marina Sumić, SREBRO

2010. Filip Grgić, SREBRO

2008. Sarić Sandra, ZLATO

2004. Miet Filipović, ZLATO

2004. Nataša Vezmar, ZLATO

2002. Nataša Vezmar, ZLATO

2002. Lana Banely, SREBRO

2002. Ivana Vujčić, BRONCA

2002. Tomislav Bućanac, BRONCA

2000. Nataša Vezmar, BRONCA

2000. Ivona Skelin, BRONCA

1998. Nataša Vezmar, ZLATO

1998. Iva Gavez, BRONCA

1998. Eva Politeo, BRONCA

1994. Iva Gavez, BRONCA

1992. Ivan Radoš, BRONCA

2015. Iva Radoš, BRONCA

2012. Marina Sumić, BRONCA (ekipno)

2002. Nataša Vezmar, SREBRO

2002. Lana Banely, BRONCA

2002. Ivana Vujčić, BRONCA

1998. Ivona Skelin, BRONCA

1997. Iva Gavez, BRONCA

2010. Ana Pavlović, SREBRO

2006. Marina Sumić, BRONCA

2002. Lana Banely, BRONCA

1998. Ivana Vujčić, BRONCA

2010. Marina Sumić, ZLATO

2004. Lana Banely, SREBRO (ekipno)

2004. Sandra Sarić, SREBRO (ekipno)

2004. Nataša Vezmar, SREBRO (ekipno)

2000. Miet Filipović, SREBRO

2000. Dejana Gajić, SREBRO

2000. Mići Kuzmanović, BRONCA

2000. Eva Politeo, BRONCA

2000. Ivona Skelin, BRONCA

2000. Iva Gavez, BRONCA

2000. Nataša Vezmar, BRONCA

1998. Nataša Vezmar, BRONCA

1998. Krunoslav Markulin, BRONCA

1998. Miet Filipović, BRONCA

1998. Iva Gavez, BRONCA

1996. Iva Gavez, SREBRO

2019. Luka Turkalj, SREBRO (U-21)

2020. Marcela Šipić, BRONCA

2013. Marko Samac, SREBRO

2006. Marina Sumić, SREBRO

2020. Ema Delić, ZLATO (mlađe kadetkinje)

2020. Mauro Sušnik, ZLATO (mlađi kadeti)

2020. Petar S. Vujadinović, SREBRO

2020. Mauro Kritovac, BRONCA

2015. Iva Radoš, BRONCA

2015. Iva Radoš, BRONCA

2011. Marina Sumić, SREBRO

2009. Sandra Šarić, BRONCA

2007. Filip Grgić, ZLATO

2007. Sandra Šarić, BRONCA

2005. Sandra Šarić, BRONCA

2003. Nataša Vezmar, SREBRO

2003. Mići Kuzmanović, BRONCA

2001. Mići Kuzmanović, BRONCA

1997. Miet Filipović, BRONCA

2015. Iva Radoš, SREBRO

2003. Tomislav Bučanac, BRONCA

1999. Ivona Skelin, SREBRO

1999. Iva Gavez, SREBRO

1999. Eva Politeo, BRONCA

1999. Dejana Gajić, BRONCA

1999. Nataša Vezmar, ZLATO

1996. Iva Gavez, ZLATO 1996.

Ivona Skelin, ZLATO 1996.

Branka Ramljak, BRONCA

2017. Marko Golubić, SREBRO

2011. Lucija Mladenović, SREBRO

2011. Ana Pavlović, BRONCA

2007. Marina Sumić, SREBRO

2001. Lana Banely, ZLATO

1997. Eva Politeo, ZLATO

1996. Eva Politeo, SREBRO

1996. Sanja Catipović, SREBRO

1996. Ivana Vujčić, SREBRO

1996. Kristina Kolarić, BRONCA

1994. Mići Kuzmanović, BRONCA

1992. Damir Djelmić, BRONCA

2015. Filip Grgić, SREBRO

2015. Iva Radoš, SREBRO

2015. Marina Sumić, BRONCA

2020. Barbara Kisić, BRONCA (juniorke)

2019. Matej Nikolić, ZLATO (juniori)

2018. Ema Galić, BRONCA (juniorke)

2018. Fran Radek, BRONCA (juniori)

2015. Marina Sumić, ZLATO

2015. Iva Radoš, SREBRO

2019. Iva Radoš, SREBRO

2019. Luka Mavračić, SREBRO

2017. Ema Galić, SREBRO

2019. Dora Radek, ZLATO

2019. Ozana Radić, SREBRO

©2021 TAEKWONDO KLUB METALAC. ALL RIGHTS RESERVED.